Kiedy jechać Al Khalā’iq al Gharbīyah, Arabia Saudyjska

Kiedy jechać Al Khalā’iq al Gharbīyah, Arabia Saudyjska

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Al Khalā’iq al Gharbīyah w Arabia Saudyjska jest od styczeń aż do maj i wrzesień aż do grudzień, kiedy to temperatury są przyjemne do bardzo gorące i żadne do ledwo, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Al Khalā’iq al Gharbīyah jest 42°C w lipiec a najniższa 20°C w styczeń. Pogoda i klimat Al Khalā’iq al Gharbīyah nadaje się na słoneczne wakacje.

Średnia wartość dla Al Khalā’iq al Gharbīyah wynosi 8,9. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

W Al Khalā’iq al Gharbīyah jest klimat pustyń. Temperatura w dzień jest wysoka bądź bardzo wysoka, ale w nocy może być zimno. Nie spotkasz tutaj opadu deszczu. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Al Khalā’iq al Gharbīyah oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Al Khalā’iq al Gharbīyah

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
20°C 23°C 27°C 32°C 38°C 41°C 42°C 42°C 39°C 34°C 26°C 21°C
3
mm
6
mm
7
mm
10
mm
6
mm
0
mm
0
mm
0
mm
0
mm
1
mm
9
mm
2
mm