Kiedy jechać Yerkrord Ashkharhamartum Zohvatsneri, Armenia

Kiedy jechać Yerkrord Ashkharhamartum Zohvatsneri, Armenia

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Yerkrord Ashkharhamartum Zohvatsneri w Armenia jest od czerwiec aż do wrzesień, kiedy to temperatury są przyjemne i niewiele do średnie, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Yerkrord Ashkharhamartum Zohvatsneri jest 23°C w lipiec a najniższa -4°C w styczeń. Pogoda i klimat Yerkrord Ashkharhamartum Zohvatsneri nadaje się na sport zimowy.

Średnia wartość dla Yerkrord Ashkharhamartum Zohvatsneri wynosi 6,1. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

W Yerkrord Ashkharhamartum Zohvatsneri są 2 rodzaje klimatu, mianowicie klimat oceaniczny i klimat kontynentalny. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Yerkrord Ashkharhamartum Zohvatsneri oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Yerkrord Ashkharhamartum Zohvatsneri

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
-4°C -2°C 2°C 8°C 14°C 19°C 23°C 23°C 19°C 12°C 5°C -1°C
26
mm
27
mm
47
mm
72
mm
121
mm
109
mm
79
mm
64
mm
59
mm
45
mm
19
mm
21
mm