Great Smoky Mountains National Park
Kiedy jechać Great Smoky Mountains National Park, Karolina Północna

Kiedy jechać Great Smoky Mountains National Park, Karolina Północna

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Great Smoky Mountains National Park w Karolina Północna jest od maj aż do wrzesień, kiedy to temperatury są przyjemne lub ciepłe i ledwo do niewiele, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Great Smoky Mountains National Park jest 28°C w lipiec a najniższa 6°C w styczeń. Pogoda i klimat Great Smoky Mountains National Park nadaje się na słoneczne wakacje.

Średnia wartość dla Great Smoky Mountains National Park wynosi 7,5. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

W Great Smoky Mountains National Park jest klimat oceaniczny. Występują częste opady deszczu przez cały rok. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Great Smoky Mountains National Park oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Great Smoky Mountains National Park

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
6°C 9°C 13°C 19°C 23°C 27°C 28°C 28°C 25°C 19°C 13°C 9°C
73
mm
79
mm
71
mm
68
mm
62
mm
53
mm
59
mm
47
mm
55
mm
53
mm
66
mm
88
mm