Kiedy jechać Madīnat an Nahḑah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Kiedy jechać Madīnat an Nahḑah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Madīnat an Nahḑah w Zjednoczone Emiraty Arabskie jest od styczeń aż do czerwiec i wrzesień aż do grudzień, kiedy to temperatury są przyjemne do bardzo gorące i żadne do ledwo, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Madīnat an Nahḑah jest 40°C w lipiec a najniższa 24°C w styczeń. Pogoda i klimat Madīnat an Nahḑah nadaje się na słoneczne wakacje.

Średnia wartość dla Madīnat an Nahḑah wynosi 9,0. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

W Madīnat an Nahḑah jest klimat pustyń. Temperatura w dzień jest wysoka bądź bardzo wysoka, ale w nocy może być zimno. Nie spotkasz tutaj opadu deszczu. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Madīnat an Nahḑah oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Madīnat an Nahḑah

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
24°C 25°C 28°C 32°C 37°C 39°C 40°C 40°C 38°C 35°C 30°C 25°C
1
mm
2
mm
3
mm
4
mm
0
mm
0
mm
0
mm
2
mm
0
mm
1
mm
1
mm
1
mm