Kiedy jechać Anārzār, Afganistan

Kiedy jechać Anārzār, Afganistan

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Anārzār w Afganistan jest od czerwiec aż do wrzesień, kiedy to temperatury są przyjemne i żadne do ledwo, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Anārzār jest 26°C w lipiec a najniższa 1°C w styczeń.

Średnia wartość dla Anārzār wynosi 7,8. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

W Anārzār są 2 rodzaje klimatu, mianowicie klimat stepów i klimat kontynentalny. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Anārzār oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Anārzār

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
1°C 1°C 7°C 13°C 18°C 23°C 26°C 25°C 21°C 15°C 8°C 4°C
5
mm
14
mm
6
mm
7
mm
7
mm
1
mm
0
mm
0
mm
0
mm
2
mm
4
mm
2
mm
Klimat Anārzār

Klimat Anārzār


Klimat Anārzār miesięczne

Klimat Anārzār miesięczne

W Anārzār są 2 rodzaje klimatu, mianowicie klimat stepów i klimat kontynentalny. Średnia temperatura roczna dla Anārzār wynosi 13° i spada tam rocznie 48 mm deszczu. Przez 318 dni w ciągu roku jest sucho z wilgotnością powietrza wynoszącą 40% i 4 w indeksie UV.

 
Dnia
Noc
Deszczu
Dni z
deszczem
Dni ze
śniegiem
Dnibez
opadów
Godzin słonecznych
Siła wiatru
w Bft
UV-index
  Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Dnia 1°C 1°C 7°C 13°C 18°C 23°C 26°C 25°C 21°C 15°C 8°C 4°C
Noc -8°C -7°C -1°C 4°C 9°C 12°C 15°C 14°C 10°C 6°C 0°C -5°C
Deszczu 5
mm
14
mm
6
mm
7
mm
7
mm
1
mm
0
mm
0
mm
0
mm
2
mm
4
mm
2
mm
Dni z
deszczem
3 5 4 7 5 1 1 0 1 2 3 2
Dni ze
śniegiem
3 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Dnibez
opadów
25 19 26 23 26 29 30 31 29 29 27 28
Godzin słonecznych 7 7 9 12 12 12 12 13 11 9 7 7
Siła wiatru
w Bft
2 2 2 2 3 3 3 3 2 2 2 2
UV-index 2 2 3 4 5 5 5 5 4 3 2 2
 


Klimat Anārzār styczeń

Zazwyczaj maksymalna temteratura w styczeń w w Anārzār wynosi 1°, a najniższa -8°. Opady atmosferyczne w styczeń wystepują przez 3 dni, a ich całkowita ilość wynosi 5 mm.. Ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 25 dni jest sucho i a opady śniegu w styczeń występują średnio przez 3 dni.

Klimat Anārzār luty

Zazwyczaj maksymalna temteratura w luty w w Anārzār wynosi 1°, a najniższa -7°. Opady atmosferyczne w luty wystepują przez 5 dni, a ich całkowita ilość wynosi 14 mm.. Ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 19 dni jest sucho i a opady śniegu w luty występują średnio przez 4 dni.

Klimat Anārzār marzec

Zazwyczaj maksymalna temteratura w marzec w w Anārzār wynosi 7°, a najniższa -1°. Opady atmosferyczne w marzec wystepują przez 4 dni, a ich całkowita ilość wynosi 6 mm.. Ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 26 dni jest sucho i a opady śniegu w marzec występują średnio przez 1 dzień.

Klimat Anārzār kwiecień

Zazwyczaj maksymalna temteratura w kwiecień w w Anārzār wynosi 13°, a najniższa 4°. Opady atmosferyczne w kwiecień wystepują przez 7 dni, a ich całkowita ilość wynosi 7 mm. i ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 23 dni jest sucho.

Klimat Anārzār maj

Zazwyczaj maksymalna temteratura w maj w w Anārzār wynosi 18°, a najniższa 9°. Opady atmosferyczne w maj wystepują przez 5 dni, a ich całkowita ilość wynosi 7 mm. i ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 26 dni jest sucho.

Klimat Anārzār czerwiec

Zazwyczaj maksymalna temteratura w czerwiec w w Anārzār wynosi 23°, a najniższa 12°. Opady atmosferyczne w czerwiec wystepują przez 1 dzień, a ich całkowita ilość wynosi 1 mm. i ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 29 dni jest sucho.

Klimat Anārzār lipiec

Zazwyczaj maksymalna temteratura w lipiec w w Anārzār wynosi 26°, a najniższa 15°. Opady atmosferyczne w lipiec wystepują przez 1 dzień, a ich całkowita ilość wynosi 0 mm. i ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 30 dni jest sucho.

Klimat Anārzār sierpień

Zazwyczaj maksymalna temteratura w sierpień w w Anārzār wynosi 25°, a najniższa 14°. i ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 31 dni jest sucho.

Klimat Anārzār wrzesień

Zazwyczaj maksymalna temteratura w wrzesień w w Anārzār wynosi 21°, a najniższa 10°. Opady atmosferyczne w wrzesień wystepują przez 1 dzień, a ich całkowita ilość wynosi 0 mm. i ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 29 dni jest sucho.

Klimat Anārzār październik

Zazwyczaj maksymalna temteratura w październik w w Anārzār wynosi 15°, a najniższa 6°. Opady atmosferyczne w październik wystepują przez 2 dni, a ich całkowita ilość wynosi 2 mm. i ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 29 dni jest sucho.

Klimat Anārzār listopad

Zazwyczaj maksymalna temteratura w listopad w w Anārzār wynosi 8°, a najniższa 0°. Opady atmosferyczne w listopad wystepują przez 3 dni, a ich całkowita ilość wynosi 4 mm. i ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 27 dni jest sucho.

Klimat Anārzār grudzień

Zazwyczaj maksymalna temteratura w grudzień w w Anārzār wynosi 4°, a najniższa -5°. Opady atmosferyczne w grudzień wystepują przez 2 dni, a ich całkowita ilość wynosi 2 mm.. Ono w tym miesiącu w w Anārzār przez 28 dni jest sucho i a opady śniegu w grudzień występują średnio przez 1 dzień.


Notice: Undefined offset: 0 in /home/kiedyjechac/public_html/cards/weersverwachting.php on line 89

Notice: Undefined offset: 1 in /home/kiedyjechac/public_html/cards/weersverwachting.php on line 89

Warning: max(): Array must contain at least one element in /home/kiedyjechac/public_html/cards/weersverwachting.php on line 97

Warning: min(): Array must contain at least one element in /home/kiedyjechac/public_html/cards/weersverwachting.php on line 103

Warning: max(): Array must contain at least one element in /home/kiedyjechac/public_html/cards/weersverwachting.php on line 103
14-dniowa prognoza pogody Anārzār

14-dniowa prognoza pogody Anārzār

Prognoza pogody dla Anārzār in Afganistan w ciągu najbliższych 14 dni to rond de 0° i przez wszystkie dni brak opadów.

Prognoza pogody na ten tydzień

Dag Weer Max Min Opady % UV

Prognoza pogody na przyszły tydzień

Dag Weer Max Min Opady % UV
Doznania

Doznania pogodowe Anārzār

Czy byłeś/byłaś w Anārzār?

Opisz swoje doznania pogodowe w Anārzār, a zyszkasz szansę na wygranie 500 zł!

Twój adres e-mail nie będzie widoczny przy zostawionej opinii, ani nie zostanie nikomu przekazany.
Wysyłając powyższe informacje, akceptujesz naszą privacy policy
Wakacje Anārzār

Wakacje Anārzār

Zakwaterowanie Anārzār

Hotele i apartamenty w Anārzār

Booking.com - <?php echo $title_article . $title; ?>Jeśli nie chcesz rezerwować pakietu podróżnego, możesz znaleźć najtańsze hotele, apartamenty i inne miejsca zakwaterowania w w Anārzār na Booking.com.

Bilety lotnicze Anārzār

Bilety lotnicze do Anārzār

3 lotnisk, na które możesz polecieć, leżących najbliżej Anārzār, to:

Za pośrednictwem naszych partnerów poniżej możesz znaleźć najtańsze bilety lotnicze do Anārzār. Kliknij na logo, żeby przenieść się na stronę internetową lub zobacz najtańsze loty wszystkich linii lotniczych bezpośrednio na Skyscanner.

Waluta Anārzār

Waluta Anārzār

W Anārzār używa się waluty Afgani jako środek płatniczy.

Kurs wymiany Afgani (AFN) 7 lipiec 2020

1 Afgani = 0,05 Polski złoty
100 Afgani = 5,13 Polski złoty

1 Polski złoty = 19,49 Afgani
100 Polski złoty = 1.949,14 Afgani

Zainstaluj aplikację kursu wymiany walut

Samodzielne obliczanie kursu wymiany walut może być trudne. Zainstaluj na swoim telefonie aplikację, która codziennie zaktualizuje kurs wymiany. Wpisując lokalną cenę od razu zobaczysz, jaka jest cena w Euro.

Płatność kartą płatniczą

Płatność kartą płatniczą jest tańsza niż za pomocą karty kredytowej. Jest też tańsza niż wypłacanie gotówki. W tym wypadku często pobierana jest prowizja. W strefie euro nie płacisz extra za płatności kartą lub wypłatę gotówki.

Weź ze sobą kartę kredytową

Oprócz karty płatniczej weź także swoją kartę kredytową. Jeśli karta płatnicza nie zostanie zaakceptowana, możesz zawsze użyć karty kredytowej.

Wypłacanie pieniędzy na miejscu

Możesz znaleźć najbliższy bankomat za pomocą różnych aplikacji takich jak:

MasterCard ATM Hunter
Download Android
Download Apple

MasterCard Nearby
Download Android
Download Apple

Różnica czasu Anārzār

Różnica czasu Anārzār

W W Anārzār jest teraz godzina 22:53 wieczorem w wtorek 7 lipiec 2020. 2,5 godzina później niż w czas jak w Polska. Strefa czasowa Anārzār to Asia/Kabul a czas w odniesieniu do Greenwich wynosi UTC+04:+04.

Szczepienia Anārzār

Szczepienia Anārzār

Zalecane szczepienia

  • Buiktyfus
  • DTP (Difterie, Tetanus en Polio)
  • Hepatitis A (besmettelijke geelzucht)

Szczepienia osobiste i związane z podróżą

Te szczepienia mogą się różnić w zależności od osoby i/lub są zalecane na podstawie pobytu w w Anārzār.

  • BMR (Bof, Mazelen en Rode hond)
  • Gele koorts
  • Hepatitis B
  • Rabiës
  • Tuberculose (TBC)