Kiedy jechać Arts’akhyan Paterazmum Zohvats Azatamartikneri, Armenia

Kiedy jechać Arts’akhyan Paterazmum Zohvats Azatamartikneri, Armenia

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Arts’akhyan Paterazmum Zohvats Azatamartikneri w Armenia jest od czerwiec aż do sierpień, kiedy to temperatury są przyjemne i niewiele, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Arts’akhyan Paterazmum Zohvats Azatamartikneri jest 23°C w lipiec a najniższa -3°C w styczeń. Pogoda i klimat Arts’akhyan Paterazmum Zohvats Azatamartikneri nadaje się na sport zimowy.

Średnia wartość dla Arts’akhyan Paterazmum Zohvats Azatamartikneri wynosi 6,0. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

W Arts’akhyan Paterazmum Zohvats Azatamartikneri są 2 rodzaje klimatu, mianowicie klimat stepów i klimat kontynentalny. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Arts’akhyan Paterazmum Zohvats Azatamartikneri oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Arts’akhyan Paterazmum Zohvats Azatamartikneri

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
-3°C -2°C 2°C 9°C 14°C 20°C 23°C 23°C 19°C 12°C 5°C -1°C
41
mm
47
mm
78
mm
79
mm
113
mm
89
mm
83
mm
69
mm
61
mm
59
mm
40
mm
50
mm