Kiedy jechać Ferij al Muhadham, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Kiedy jechać Ferij al Muhadham, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Ferij al Muhadham w Zjednoczone Emiraty Arabskie jest od styczeń aż do czerwiec i sierpień aż do grudzień, kiedy to temperatury są przyjemne do bardzo gorące i żadne do ledwo, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Ferij al Muhadham jest 40°C w lipiec a najniższa 23°C w styczeń. Temperatura wody wynosi między 22°C a 35°C. Pogoda i klimat Ferij al Muhadham nadaje się na słoneczne wakacje.

Średnia wartość dla Ferij al Muhadham wynosi 9,1. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

W Ferij al Muhadham jest klimat pustyń. Temperatura w dzień jest wysoka bądź bardzo wysoka, ale w nocy może być zimno. Nie spotkasz tutaj opadu deszczu. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Ferij al Muhadham oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Ferij al Muhadham

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
23°C 25°C 27°C 31°C 36°C 38°C 40°C 39°C 38°C 34°C 30°C 25°C
4
mm
4
mm
9
mm
3
mm
0
mm
0
mm
0
mm
1
mm
0
mm
1
mm
6
mm
3
mm