Kiedy jechać Al Jazīrah al Ḩamrā’, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Kiedy jechać Al Jazīrah al Ḩamrā’, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Al Jazīrah al Ḩamrā’ w Zjednoczone Emiraty Arabskie jest od styczeń aż do czerwiec i sierpień aż do grudzień, kiedy to temperatury są przyjemne do bardzo gorące i żadne do ledwo, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Al Jazīrah al Ḩamrā’ jest 40°C w lipiec a najniższa 23°C w styczeń. Pogoda i klimat Al Jazīrah al Ḩamrā’ nadaje się na słoneczne wakacje.

Średnia wartość dla Al Jazīrah al Ḩamrā’ wynosi 9,0. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

W Al Jazīrah al Ḩamrā’ jest klimat pustyń. Temperatura w dzień jest wysoka bądź bardzo wysoka, ale w nocy może być zimno. Nie spotkasz tutaj opadu deszczu. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Al Jazīrah al Ḩamrā’ oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Al Jazīrah al Ḩamrā’

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
23°C 24°C 28°C 32°C 37°C 39°C 40°C 39°C 37°C 34°C 29°C 25°C
2
mm
3
mm
4
mm
4
mm
0
mm
0
mm
0
mm
1
mm
0
mm
1
mm
2
mm
1
mm