Kiedy jechać Al Māriyah al Gharbīyah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Kiedy jechać Al Māriyah al Gharbīyah, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Al Māriyah al Gharbīyah w Zjednoczone Emiraty Arabskie jest od styczeń aż do kwiecień i październik aż do grudzień, kiedy to temperatury są przyjemne do gorące i żadne do ledwo, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Al Māriyah al Gharbīyah jest 45°C w lipiec a najniższa 25°C w styczeń. Pogoda i klimat Al Māriyah al Gharbīyah nadaje się na słoneczne wakacje.

Średnia wartość dla Al Māriyah al Gharbīyah wynosi 8,8. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

W Al Māriyah al Gharbīyah jest klimat pustyń. Temperatura w dzień jest wysoka bądź bardzo wysoka, ale w nocy może być zimno. Nie spotkasz tutaj opadu deszczu. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Al Māriyah al Gharbīyah oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Al Māriyah al Gharbīyah

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
25°C 27°C 31°C 36°C 41°C 44°C 45°C 45°C 42°C 37°C 31°C 26°C
1
mm
3
mm
6
mm
7
mm
0
mm
0
mm
1
mm
2
mm
0
mm
0
mm
1
mm
0
mm