Kiedy jechać ‘Abdul Ḩakīm, Afganistan

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po ‘Abdul Ḩakīm w Afganistan jest od kwiecień aż do październik, kiedy to temperatury są przyjemne do gorące i żadne do ledwo, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w ‘Abdul Ḩakīm jest 35°C w lipiec a najniższa 10°C w styczeń.

Średnia wartość dla ‘Abdul Ḩakīm wynosi 8,8. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.


W ‘Abdul Ḩakīm jest klimat stepów. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w ‘Abdul Ḩakīm oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.


Warning: mysqli::__construct(): (HY000/2002): Resource temporarily unavailable in /home/kiedyjechac/public_html/functions.php on line 90

Warning: mysqli_set_charset(): Couldn't fetch mysqli in /home/kiedyjechac/public_html/functions.php on line 91

Warning: mysqli::query(): Couldn't fetch mysqli in /home/kiedyjechac/public_html/functions.php on line 113

Warning: mysqli::close(): Couldn't fetch mysqli in /home/kiedyjechac/public_html/functions.php on line 115

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function fetch_assoc() on null in /home/kiedyjechac/public_html/functions.php:142 Stack trace: #0 /home/kiedyjechac/public_html/cards/beste-reistijd.php(300): Db->get_results('SELECT title FR...') #1 /home/kiedyjechac/public_html/page.php(612): include_once('/home/kiedyjech...') #2 /home/kiedyjechac/public_html/index.php(339): include_once('/home/kiedyjech...') #3 {main} thrown in /home/kiedyjechac/public_html/functions.php on line 142