Georgia Południowa i Sandwich Południowy
Kiedy jechać Georgia Południowa i Sandwich Południowy

Kiedy jechać Georgia Południowa i Sandwich Południowy

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Georgia Południowa i Sandwich Południowy jest od styczeń aż do czerwiec i październik aż do grudzień, kiedy to temperatury są bardzo zimne , ale też niewiele, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Georgia Południowa i Sandwich Południowy jest 3°C w luty a najniższa -1°C w lipiec. Pogoda i klimat Georgia Południowa i Sandwich Południowy nadaje się na sport zimowy.

Średnia wartość dla Georgia Południowa i Sandwich Południowy wynosi 2,0. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

W Georgia Południowa i Sandwich Południowy jest klimat tundry. Jest tu zimno przez cały rok. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Georgia Południowa i Sandwich Południowy oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Georgia Południowa i Sandwich Południowy

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
2°C 3°C 3°C 2°C 1°C 0°C -1°C -1°C -1°C 0°C 1°C 2°C
100
mm
91
mm
91
mm
80
mm
75
mm
86
mm
75
mm
79
mm
68
mm
73
mm
84
mm
83
mm