Sequoia & Kings Canyon National Park
Kiedy jechać Sequoia & Kings Canyon National Park, Kalifornia

Kiedy jechać Sequoia & Kings Canyon National Park, Kalifornia

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Sequoia & Kings Canyon National Park w Kalifornia jest od czerwiec aż do wrzesień, kiedy to temperatury są przyjemne i ledwo, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Sequoia & Kings Canyon National Park jest 21°C w lipiec a najniższa 1°C w luty. Pogoda i klimat Sequoia & Kings Canyon National Park nadaje się na sport zimowy.

Średnia wartość dla Sequoia & Kings Canyon National Park wynosi 6,5. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

W Sequoia & Kings Canyon National Park jest klimat śródziemnomorski. Lata są ciepłe i suche, a temperatura zimą jest umiarkowana. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Sequoia & Kings Canyon National Park oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Sequoia & Kings Canyon National Park

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
2°C 1°C 3°C 7°C 11°C 18°C 21°C 21°C 18°C 12°C 6°C 1°C
105
mm
98
mm
61
mm
31
mm
29
mm
17
mm
35
mm
18
mm
15
mm
22
mm
34
mm
50
mm