Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha
Kiedy jechać Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha

Kiedy jechać Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha

Najkorzystniejszą porą na podróżowanie po Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha jest od styczeń aż do grudzień, kiedy to temperatury są przyjemne i ledwo, a opadów jest niewiele. Najwyższa średnia temperatura w Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha jest 25°C w marzec a najniższa 20°C w sierpień. Pogoda i klimat Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha nadaje się na słoneczne wakacje.

Średnia wartość dla Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha wynosi 9,0. Opiera się to na kilku czynnikach, takich jak średnie temperatury, prawdopodobieństwo opadów atmosferycznych i doświadczenia innych.

Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynosi średnia temperatura w Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha oraz kiedy pada tam najwięcej deszczu lub śniegu, możesz to szybko znaleźć poniżej. W ten sposób będziesz dobrze przygotowany. Nasze średnie miesięczne dane klimatyczne bazują na danych z ostatnich 30 lat.

Miesięczny klimat Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha

Sty Lut Mar Kwi Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
23°C 24°C 25°C 24°C 23°C 22°C 21°C 20°C 20°C 20°C 20°C 21°C
7
mm
6
mm
7
mm
5
mm
5
mm
9
mm
7
mm
7
mm
5
mm
5
mm
5
mm
7
mm